Wiadomości

  • 5 lutego 2023
  • 9 lutego 2023
  • wyświetleń: 1929

Młodemu tyskiemu żużlowcowi mentoruje Mikkel Michelsen!

Mikkel Michelsen wziął pod swoje skrzydła tyski talent - 12-letniego żużlowca Piotrka Reszkę!

Piotrek Reszka
Piotrek Reszka · fot. archiwum prywatne


Mikkel Michelsen niedawno pożegnał się z dotychczasowym klubem, którym był Motor Lublin i przeniósł się do Włókniarza Częstochowa. W tym roku zdecydował się na jeszcze jeden odważny krok. Reprezentant Danii będzie indywidualnym mentorem dla jednego z młodych żużlowców - zdecydował się wziąć pod swoje skrzydła reprezentanta Rybek Rybnik - tyszanina Piotra Reszkę.

"Zbliża się nowy sezon i w tym nadchodzącym sezonie postanowiłem wziąć Piotra Reszkę pod swoje skrzydła i pomóc mu ze sprzętem, motocyklami, treningami itp. To bardzo utalentowany młody zawodnik i nie mogę się doczekać współpracy z nim w najbliższych latach. Zapamiętajcie to imię, bo ma świetlaną przyszłość" - napisał Mikkel Michelsen w mediach społecznościowych.

Loading...


- Dziś jestem w szoku. Brakuje mi słów, żeby to opisać, ale jestem szczęśliwy. Dziękuję Team Mikkel Michelsen#155 za zaufanie. Postaram się nie zawieść. Będzie to duże wyzwanie, ale będę walczył. Chyba dziś nie zasnę - napisał w mediach społecznościowych Piotrek Reszka.

- Dziękuję, że Team Mikkel Michelsen #155 dostrzegł potencjał w mojej młodej osobie. Mam nadzieję, że sprostam wymaganiom i oczekiwaniom. To taka gwiazdka z nieba - dodał.

Loading...


Przypomnijmy, że Piotrek zadebiutował w zawodach mini żużlowych w 2021 roku. Wcześniej ścigał się na gokartach. W minionym sezonie zajął 11. miejsce w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na mistrzostwach Śląska zajął ósme miejsce na 21. sklasyfikowanych żużlowców. Sięgnął też po Drużynowe Wicemistrzostwo Polski.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.