Wiadomości

  • 31 stycznia 2023
  • wyświetleń: 709

Licytacja dla WOŚP: zostań asystentem Wicemarszałkini Senatu RP

„Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!” - Wicemarszałkini Senatu RP Gabriela Morawska-Stanecka w tym roku ponownie wzięła aktywny udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biuro przy ul. Grota-Roweckiego zamieniło się w ogrzewalnię dla wolontariuszy WOŚP, na których czekały gorące napoje i słodkie przekąski.

Wicemarszałkini Senatu RP jak co roku zagrała z WOŚP
Wicemarszałkini Senatu RP jak co roku zagrała z WOŚP · fot. materiały prasowe


Senatorka wzięła udział w wydarzeniach organizowanych przez Tyski Sztab WOŚP na Placu Baczyńskiego, jak również w organizowanej przez Sztab WOŚP w Lędzinach licytacji, przekazując zaproszenie na Wspólne zwiedzanie Senatu RP i kawę w gabinecie Wicemarszałkini - dla zwycięzcy. Zaproszenie o tej samej treści trafiło do Sztabu w Bieruniu i umieszczone w internetowych aukcjach WOŚP. Ponadto, Tyski Sztab WOŚP poinformował o przekazaniu przez Senatorkę niezwykłego przedmiotu licytacji - będącego okazją na zostanie jej asystentem w Senacie RP przez jeden dzień. Licytacje wciąż trwają a link do nich umieszczony jest poniżej.

Gabriela Morawska-Stanecka pomogła również w liczeniu środków zebranych przez wolontariuszy w Tyskim Sztabie WOŚP.

Licytacje:„Zostań asystentem Wicemarszałkini Senatu RP na jeden dzień”: https://allegro.pl/oferta/zostan-dzien-asystentem-wicemarszalkini-senatu-rp-13167792709

„Zaproszenie na kawę z Wicemarszałkinią Senatu RP”: https://allegro.pl/oferta/zaproszenie-na-kawe-z-wicemarszalkinia-senatu-rp-13193698546

BM / tychy.info

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.