Wiadomości

• 1 lutego 2023
  • wyświetleń: 1127

Trójkolorowi musieli uznać wyższość Comarch Cracovii, która wygrała 3:2

Niestety, w meczu 42. kolejki Polskiej Hokej Ligi tyszanie ponieśli drugą porażkę z rzędu. Trójkolorowi musieli uznać wyższość Comarch Cracovii, która wygrała 3:2.

Gracze GKS Tychy walczyli do samego końca, ale nie udało się doprowadzić do dogrywki. Za dużo było niewymuszonych błędów i niepotrzebnych kar. Teraz tyszan czeka przerwa spowodowana zgrupowaniem reprezentacji Polski. Po powrocie do rozegrania zostaną dwie ostatnie kolejki sezonu zasadniczego.

Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
1:0 Antoni Dziurdzia - Mateusz Michalski (05:16)
2:0 Damian Kapica - Jiri Gula - Patryk Wronka (17:47)
2:1 August Nilsson - Christian Mroczkowski - Radosław Galant (28:14) 5/4
3:1 Vojtech Polak - Damian Kapica (32:49)
3:2 Christian Mroczkowski - Roman Szturc - Radosław Galant (36:30)

GKS Tychy: Fučík (Lewartowski) - Pociecha, Ciura; Sedivy, Komorski, Jeziorski - Younan, Nilsson; Marzec, Starzyński, Bukowski - Jaśkiewicz, Kaskinen; Gościński, Ubowski, Krzyżek - Sobecki, Bizacki; Mroczkowski, Galant, Szturc.