Wiadomości

  • 31 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2423

Trening z hokeistami dla uczestników akcji „Z Klasą na Zimowym”

To była najbardziej wyczekiwana i wymarzona nagroda. Przez kilka miesięcy kibicowali zespołowi i zbierali pieczątki. Teraz w końcu mogli spotkać się ze swoimi idolami i zagrać z nimi w hokeja. Ponad 40 dzieci wzięło udział w pierwszym treningu ”Z Klasą na Zimowym”.Przepustką do treningu z hokeistami GKS-u Tychy były pieczątki, które uczniowie zbierali od początku sezonu. Warunkiem koniecznym do zdobycia nagrody była wysoka aktywność. 14-16 obecności gwarantowało wspólną zabawę z zawodnikami pięciokrotnych Mistrzów Polski.

Na pierwszym treningu na najmłodszych kibiców czekało siedmiu zawodników. Filip Komorski, Bartłomiej Jeziorski, Bartłomiej Pociecha, Oliwier Kasperek, Alexander Boivin, Kamil Lewartowski i Karol Sobecki najpierw ustawili specjalny szpaler, a następnie dzieci po wyczytaniu przez spikera wyjeżdżały na taflę przybijając „piątki” ze swoimi idolami.

Po oficjalnej prezentacji nastąpiła rozgrzewka i w końcu można było złapać za kij i spróbować pokonać bramkarza GKS-u Tychy. Kilku uczestnikom akcji udało się znaleźć drogę do bramki Kamila Lewartowskiego.

Na koniec swoje umiejętności zaprezentowali Filip Komorski i spółka. Ostatnim punktem treningu były wspólne zdjęcia i autografy.

W trakcie treningu młodzi kibice mogli poczuć się niemal jak zawodnicy podczas meczu, bo na tafli było słychać doping kibiców, a o odpowiednią oprawę zadbał dj i oświetleniowiec.

Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali również gadżety i karty z autografami zawodników.

BM / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.