Wiadomości

  • 20 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2458

Kamil Bednarek gwiazdą tegorocznych XVII Dni Suszca!

W niedzielę, 11 czerwca na terenach zielonych przy Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suszcu po raz siedemnasty w historii odbędzie się uroczyste i pełne atrakcji Święto Gminy! W tym roku gwiazdą wieczoru będzie Kamil Bednarek!

Dzień Suszca to koncerty gwiazd. W tym roku organizatorzy postawili na lokalne grupy. To będzie prawdziwa mieszanka muzyczna! Na suszeckiej scenie zagrają takie zespoły jak: oFF KulturA - jeden z członków zespołu mieszka w gminie Suszec, Dream Atlas - zwycięzcy Żubrowiska 2016, Carrantouhill - żorski zespół grający muzykę celtycką. Niebywałą gwiazdą tegorocznych Dni Suszca będzie Kamil Bednarek z zespołem!Święto gminy to także święto najmłodszych mieszkańców, którzy do swojego występu przygotowują się cały rok! Swoje popisy artystyczne zaprezentują grupy: baletowe, gitarowe, akrobatyczne, Freesmile, On The Beat, Mini On The Beat, Mini Mini On The Beat, Point Squad, Chill Out, K-BUM, K-10, uczestnicy zajęć: "Rytmiki", "Klubu Jasia i Małgosi", "Tańczące Brzdące" oraz języka angielskiego dla dzieci.

Nie zabraknie również takich atrakcji jak: dmuchańce, wesołe miasteczko, konkursy z nagrodami oraz animacje prowadzone przez Klub Działań Pozytywnych. W trakcie imprezy wręczone zostaną także nagrody dla laureatów konkursu na "Krótki Film o GOKu", zorganizowanego z okazji 25-lecia instytucji.

W ramach Dni Suszca przeprowadzona zostanie też akcja DKMS "Dzień Dawcy Szpiku".

Miejsce imprezyBM / tychy.info

źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.