Wiadomości

  • 26 stycznia 2023
  • 29 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1091

Darmowe przejazdy komunikacją ZTM dla wolontariuszy WOŚP

Za nami:

W niedzielę 29 stycznia, w dzień 31-ego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wolontariusze biorący udział w zbiórce będą mogli bezpłatnie podróżować autobusami, tramwajami i trolejbusami ZTM.

autobus ztm , pkm
fot. ZTM


Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy pobrać ze strony www.metropoliaztm.pl specjalny kupon i okazać go w czasie kontroli w wersji papierowej lub elektronicznej razem z identyfikatorem wydanym przez WOŚP.

- Chcemy w ten sposób wesprzeć wolontariuszy zbierających datki do puszek i włączyć się w działania WOŚP - mówi Kazimierz Karolczak, Przewodniczący Zarządu GZM. - Po raz kolejny przygotowaliśmy również coś wyjątkowego do licytacji. Zwycięzcy aukcji będą mogli zasiąść za kierownicą miejskiego autobusu, oczywiście w bezpiecznym miejscu na specjalnym torze. Zapraszamy do licytacji! - dodaje przewodniczący Karolczak.

Więcej na ten temat piszemy TUTAJ.

Link do aukcji

Licytacje potrwają do soboty. Jazdy autobusem pod okiem profesjonalnego instruktora odbędą się w niedzielę o godzinie 10:00 na torze w Tychach. Aby zasiąść za kierownicą wymagane będzie posiadanie prawa jazdy dowolnej kategorii.

Wojewódzki Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę w Parku Sieleckim w Sosnowcu.

BM / tychy.info

źródło: GZM - Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.