Wiadomości

  • 24 stycznia 2023
  • wyświetleń: 390

Jak dobrać rozmiar futra?

Materiał partnera:

Futro to doskonałe okrycie wierzchnie na zimę. Zapewnia odpowiedni komfort termiczny, a na dodatek bardzo stylowo wygląda. Ten rodzaj odzieży jest chętnie wybierany przez eleganckie kobiety, które lubią otaczać się luksusem. Warto wyposażyć się w futro, ale trzeba pamiętać, aby dobrze dobrać jego rozmiar, aby nie musieć dokonywać zwrotów. Wejdź na stronę https://fanleather.com/pl/ i zapoznaj się z asortymentem dostępnych produktów. Na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

Linkhouse


Dlaczego warto wyposażyć się w futro?Kożuchy damskie pięknie prezentują się na sylwetce i są bardzo miękkie w dotyku. Produkowane aktualnie modele nie są już tak grube i ciężkie jak kiedyś. Można wyposażyć się w krótką narzutkę, ale również dłuższe palto do pół uda lub kolan. Wszystko zależy od osobistych preferencji. Zwierzęca skóra, z której robi się kożuchy jest miękka i przyjemna w dotyku. Dostępne u nas produkty wyposażone są w wygodne zapięcia — napy lub odpowiednie wiązania. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz modele beżowe, piaskowe, karmelowe, orzechowe, ale również czarne. Dopasuj okrycie wierzchnie do reszty ubrań, które masz w szafie. Część z kożuchów wyposażona jest w stylowe kołnierze i kaptury z futra. Wejdź na stronę: https://fanleather.com/pl/13-kozuchy, aby zapoznać się z dostępnym w naszym sklepie asortymentem.

Kamizelka z futra to także ciekawa opcja okrycia na zimę. Taka odzież charakteryzuje się wyjątkowo stylowym wyglądem i świetnie się sprawdza zestawiona z kreacjami w stylu boho, czy garsonkami. Warto dobrać odpowiednią długość futra do figury, a także dokładnie przemyśleć, na jaki zdecydować się kolor kamizelki. W sprzedaży dostępne są produkty w barwach: beżowej, koniakowej, grafitowej i czarnej. Pod adresem: https://fanleather.com/pl/12-kamizelki, znajdziesz dostępne w ofercie naszego sklepu produkty. Są to bardzo stylowe i miękkie w dotyku modele.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar futra?Nieprawidłowe dobranie futra do sylwetki może stanowić spory problem, szczególnie zważywszy na to, jak cenne są produkty z naturalnych skór. Aby dobrze wyglądał, kożuch damski musi być dopasowany do sylwetki. Pierwszym istotnym parametrem jest dobranie jego długości do sylwetki. Krótkie futerka lepiej pasują niższym paniom, a długie sprawdzają się u tych wysokich.

Następna ważna kwestia to zmierzenie obwodu klatki piersiowej w najszerszym możliwym miejscu. Należy to zrobić na luźno, ponieważ pod futro często zakłada się grube swetry oraz inne produkty tego rodzaju, więc nie powinno być ono bardzo obcisłe. Znaczenie ma również obwód bioder. Warto także precyzyjnie zmierzyć talię. Dzięki temu kupując kożuch będziesz mieć pod ręką komplet niezbędnych parametrów i nie będziesz musiała się posługiwać zestandaryzowaną, orientacyjną rozmiarówką. To zaś sprawi, że na pewno wyposażysz się w taki model okrycia wierzchniego, który będzie idealnie dopasowany do Twojej figury. Dobrze dobrane futro doskonale podkreśla walory sylwetki i robi oszałamiające wrażenie.