Wiadomości

  • 19 stycznia 2023
  • wyświetleń: 4833

Kradzież kosmetyków w jednym ze sklepów w Gemini Park Tychy

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów kosmetycznych o łącznej wartości przekraczającej 500 złotych. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej 2C w Tychach.

Wiesz coś o kradzieży lub rozponajesz kobietę ze zdjęć? Zgłoś się na policję · fot. KMP Tychy


Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek kobiety, która może mieć związek ze zdarzeniem.

Rysopis: Kobieta wzrostu około 165 cm, szczupłej budowy ciała, ubrana w jasny płaszcz, jasne spodnie, jasne wysokie buty, na ręce przewieszona czarna torebka oraz papierowa torba zakupowa. Kobieta ma założone okulary.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.