Wiadomości

  • 22 stycznia 2023
  • 19 lutego 2023
  • wyświetleń: 2511

Teatr Baniek Mydlanych w Tychach!

Za nami:

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach! Wszystko to w tyskim Teatrze Belfegor już 19 lutego o godz. 13.00.

Teatr baniek Mydlanych w Tychach!
Teatr baniek Mydlanych w Tychach! · fot. materiały prasowe


Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyrusza w trasę koncertową po Polsce! Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów! Zanurzcie się do świata dzieciństwa i radości całą rodziną!

Tajemnica Bańki SzczęściaZapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza - dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka - prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna - mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  -  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Teatr Baniek Mydlanych przyjedzie do Tychów!
Teatr Baniek Mydlanych przyjedzie do Tychów! · fot. materiały prasowe


Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc do przodu! Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie.

Ważne informacje:

  • Spektakl dla dzieci od 2 do 10 roku życia
  • Czas trwania występu - 1 godzina
  • Dzieci do 2 lat mogą wejść bezpłatnie i siedzieć na kolanach rodzica (nie potrzebują własnego biletu).


Teatr Baniek Mydlanych przyjedzie do Tychów!
Teatr Baniek Mydlanych przyjedzie do Tychów! · fot. materiały prasowe


Uwaga:

  • Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku,
  • ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.


Więcej informacji na: https://pankoncert.pl/teatr-baniek-mydlanych/

teatr baniek

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.