Wiadomości

  • 25 stycznia 2023
  • 27 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1421

Optyk Sigma: światowe trendy w okularach na 2023 rok - zapraszamy!

Artykuł sponsorowany:

Okulary to jeden z najbardziej rzucających się w oczy dodatków. Dzięki nim możesz podkreślić urodę i osobowość. Wśród propozycji modowych marek zawsze znajdą się dobrze znane, ponadczasowe kształty- okrągłe, prostokątne, kocie, czy awiatory. Okulary te śmiało można nazwać klasykami i bestsellerami, które nie ugną się pod naporem nowych trendów.

Zastanawiasz się jakie okulary będą modne w tym sezonie?
Oto 4 trendy, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze nowych oprawek.

Kolor - energiczne okularyW tym sezonie króluje kolor zarówno w stylizacjach ubraniowych jak i okularach. Okulary nie muszą być nudne, wręcz przeciwnie - można wybrać okulary w mocnym neonowym kolorze, aby dodać trochę ekstrawagancji do swojego stylu. Z kolei wśród modeli okularów wykonanych z metalu króluje złoto lub złoto z jakimś kolorem np. turkusem, różem lub czernią.

Optyk Sigma


Okulary XXLModa na ubrania oversize pojawiła się już jakiś czas temu, a w tym sezonie nabrała dużej popularności i stała się mocnym trendem, a okulary korekcyjne stają się dzięki temu kluczowym elementem wizerunku. Na szczególną uwagę zasługują oryginalne i ekstrawaganckie kształty: okrągłe, prostokąty i pozostałe geometryczne wzory. Są one ciekawym dodatkiem do stylizacji. Okulary te dedykowane są dla osób odważnych, które chcą zwrócić na siebie uwagę.

Optyk Sigma


Okulary w stylu retro/vintageKolejnym trendem, o którym nie można zapomnieć to okulary korekcyjne w stylu retro. Modele, które niedawno wydawały się przestarzałe i kojarzyły się z babciami, dziadkami, teraz stoją na czele trendów. Z czasem zostały odrobinę uwspółcześnione poprzez dodanie koloru, bądź zmodyfikowane kształtem.

Optyk Sigma


Transparentne oprawkiJeśli szukasz modnych okularów to musisz wiedzieć, że w tym sezonie hitem są oprawki transparentne w różnych kolorach. Są one dedykowane dla osób, które chcą czuć się modnie, a jednocześnie chcą wyglądać lekko. Już w zeszłym sezonie takie oprawki zyskały popularność, ale w tym będą królować na naszych twarzach

Optyk Sigma


Okularowe akcesoriaObecnie bardzo modne są łańcuszki do okularów. Pełne wdzięku łańcuszki pozwolą nie tylko ozdobić nasze okulary, ale i ochronić je przed upadkiem oraz przypadkowym zniszczeniem.

Optyk Sigma


Marki dostępne w salonieZnajdź właściwe okulary dla siebie w naszym salonie Optyk Sigma w Tychach, np. oprawy William Morris brytyjskiego projektanta, czy Etnia Barcelona hiszpańskiego producenta, który postawił na mocny kolor, po takie marki jak Guess, Tous, Carrera, Eva Minge, które charakteryzują się elegancją i ekstrawagancją, oraz polskie marki hand made takie jak Pillow, czy Jai Kudo oraz wiele innych znanych i mniej znanych marek.

Przedstawione wyżej okulary dostępne są w naszym salonie.

Badanie gratisDo wykonanych okularów badanie i Tomograf OCT gratis! Jesteśmy na Booksy - możesz zapisać się na badanie online lub przyjść osobiście.

Zapraszamy!

Optyk Sigma


  • 43-100 Tychy
  • ul. Grota Roweckiego 64
  • tel. +48 572 062 262

http://www.optyk-sigma.pl
https://www.facebook.com/optyksigma