Wiadomości

  • 18 stycznia 2023
  • wyświetleń: 3673

Kolejna kradzież kosmetyków. Tym razem za ponad 2500 złotych

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów kosmetycznych o łącznej wartości przekraczającej 2500 złotych. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Armii Krajowej w Tychach.

Wiesz coś o kradzieży lub rozponajesz mężczyznę ze zdjęć? Zgłoś się na policję · fot. KMP Tychy


Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem.

Rysopis: mężczyzna o wzroście około 180 cm, masywnej budowy ciała, ubrany w czerwoną kurtkę, na twarzy okulary, ciemne spodnie, czerwone buty sportowe.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.