tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2017
  • 18 kwietnia 2017

Dmuchanym kajakiem przez Polskę - Tyszanie walczą w plebiscycie

Za nami:

Mieszkańcy Tychów - Zdzich Rabenda i Monika Stefanek w zeszłym roku przepłynęli Polskę od Bugu po Bałtyk w dmuchanym kajaku. Teraz walczą o prestiżową nagrodę TRAVELER, w kategorii "Podróż Roku".

Dmuchanym kajakiem przez Polskę - Tyszanie walczą


Podróżnik z Tychów, prowadzący bloga Takie Tam z Tripa, po wyprawie rowerowej dookoła Polski znalazł nowy sposób na pokazanie naszego kraju. Razem z Moniką pokonali 1200 km od wschodniej do zachodniej granicy Polski największymi polskimi rzekami: Bugiem, Narwią, Wisłą, Brdą, Kanałem Bydgoskim, Notecią, Wartą i Odrą.

Za zeszłoroczną podróż "Dmuchanym Kajakiem przez Polskę", którą odbyłem wraz z Moniką Stefanek (również mieszkanką Tychów) zostaliśmy nominowani przez redakcję czasopisma National Geographic do prestiżowej nagrody TRAVELER, w kategorii "Podróż Roku".

Dmuchanym kajakiem przez Polskę - Tyszanie walczą
Dmuchanym kajakiem przez Polskę - Tyszanie walczą w plebiscycie


- Już samo uhonorowanie nominacją jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, ale mamy również realne szanse na zwycięstwo w plebiscycie czytelników i Internautów - mówią podróżnicy z Tychów.

Głosowanie trwa do 18 kwietnia pod adresem: www.travelery.national-geographic.pl.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.