tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2017
  • 18 kwietnia 2017

Zmiany w rozkładzie komunikacji miejskiej w okresie Wielkanocnym

Za nami:

Z związku z nadejściem Świąt Wielkanocnych pasażerowie korzystający na co dzień z komunikacji miejskiej powinny zwrócić uwagę na zmianę w rozkładzie jazdy niektórych linii trolejbusowych i autobusowych.

W sobotę, 15 kwietnia autobusy i trolejbusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w soboty, bez żadnych ograniczeń.

W Wielkanoc, tj. w niedzielę, 16 kwietnia zawieszone zostaną kursy mikrobusów linii: R, S, W oraz autobusów linii: 21, 25, 33, 51, 69, 82, 291. Pozostałe autobusy i trolejbusy będą kursowały według rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele i święta.

Z kolei w Poniedziałek Wielkanocny, tj. 17 kwietnia autobusy i trolejbusy będą kursowały według rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele i święta, bez żadnych ograniczeń.

Ponadto w dniach od 14 do 16 kwietnia autobus linii 1 nie będzie wykonywał kursów nocnych. Jednocześnie informujemy, że do 18 kwietnia, z uwagi na okres wiosennej przerwy świątecznej, nie będą wykonywane kursy linii oznaczone w rozkładach jazdy symbolem „f ”.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.