Wiadomości

  • 13 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2340

Kradzież kosmetyków za ponad 600 zł w sklepie przy ul. Armii Krajowej

W toku wykonanych czynności dotyczących kradzieży w sklepie, śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Wiesz coś o kradzieży lub rozponajesz mężczyznę ze zdjęć? Zgłoś się na policję · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów kosmetycznych o łącznej wartości przekraczającej 600 złotych. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Armii Krajowej w Tychach.

Na polecenie prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: Mężczyzna o wzroście około 185 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w białą zimową czapkę, kurtkę koloru granatowego, torbę zawieszoną przez ramię z napisem adidas, rękawiczki zimowe czarne, spodnie moro koloru biało-czarnego, brązowe buty.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.