Wiadomości

  • 13 stycznia 2023
  • 28 stycznia 2023
  • wyświetleń: 3342

Zobacz ten film i pracuj w TVM - tu najlepsze jest ciągle przed Tobą

Artykuł sponsorowany:

Niech lektura tego artykułu będzie pierwszym krokiem do zmiany na lepsze! Powtarzalne czynności, przez nikogo nieczytane raporty i spotkania, na których omawiacie wczorajszy "taki sam" dzień. Przerwa na lunch, kilka maili, wprowadzanie danych, które powinny się przetwarzać same. W końcu nadszedł wyczekiwany moment - 5 minut do końca pracy, można wychodzić! Dziś znów najbardziej satysfakcjonującą czynnością było poranne znalezienie miejsca na firmowym parkingu.

Jeżeli masz wrażenie, że powyższy opis pasuje do Ciebie, marzysz o pracy pełnej bodźców, energii i różnorodności zadań- musisz to zobaczyć- taka praca istnieje i jest w zasięgu ręki!Właśnie poznałeś jak wyglądają realia pracy spedytora w TVM Transport & Logistics.Na tym stanowisku wejdziesz na najwyższe obroty, zapomnisz o nudzie w pracy, a satysfakcja z wykonanych obowiązków będzie rosła z każdym zrealizowanym zleceniem. Tutaj będziesz miał możliwość osiągania mierzalnych i realnych sukcesów, za które otrzymywać będziesz ponadprzeciętną podstawę oraz nielimitowaną premię uzależnioną od wyników.

Czy jesteś odpowiednim kandydatem na spedytora?Praca pod presją czasu i wielozadaniowość to podstawa w tym fachu. Do tych cech należy dodać ambicję, analityczne oraz logiczne myślenie. Twoim atutem będzie doświadczenie w szeroko pojętej logistyce, a uzupełnieniem całości może być znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.

Całej reszty nauczysz się w praktyce podczas profesjonalnego procesu wdrożenia - od najlepszych w tej branży czyli TVM Transport & Logistics.

Skąd wiemy, że jesteśmy najlepsi?Potwierdzają to liczne certyfikaty i ogólnopolskie wyróżnienia oraz biznesowa rzeczywistość: pięć naszych spółek zlokalizowanych w Europie środkowo-zachodniej obsługuje 192 000 przesyłek rocznie dla ponad 1200 stałych kontrahentów. Dzięki kompetencji, unikalnemu know-how i zaangażowaniu w ciągu dziesięciu lat z kilkuosobowego zespołu staliśmy się liderem transportu drobnicowego, marką rozpoznawalną na europejskim rynku.

Dlaczego TVM Transport & Logistics?TVM Transport & Logistics jest solidnym pracodawcą na niepewne czasy. Nasze wartości to uczciwość, dotrzymywanie słowa, lojalność i przede wszystkim - nastawienie na ciągły rozwój.

Naszą przewagą konkurencyjną jest własna flota: duża, różnorodna, z zawodowymi kierowcami i wspierana przez zaufanych kooperantów - pokonujemy nią 52 miliony kilometrów rocznie. Z takim zapleczem oraz infrastrukturą w postaci 6 magazynów cross-dock obsługiwanych przez doświadczonych magazynierów będziesz w stanie zapewnić najwyższy poziom usług. U nas zyskasz poczucie sprawczości i docenisz brak sztywnych korporacyjnych zasad - nie ma centrali, wielu szczebli decyzyjnych, marnowania czasu na zbędne spotkania. Skupiamy się tylko na tym, co ważne, aby odnieść jeszcze większy sukces w przyszłości.

Zgłoś się już dziś, aby zmienić swoje jutro - rekrutacja_spedycja@tvm.net.pl
Więcej informacji na temat prowadzonych przez nas rekrutacji znajdziesz na stronie:
https://www.tvm.net.pl/#praca