Wiadomości

  • 12 stycznia 2023
  • 14 stycznia 2023
  • wyświetleń: 6375

Płaci skradzioną kartą. Spowodował straty ponad 1100 zł

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie dokonania transakcji przy użyciu uprzednio przywłaszczonych kart płatniczych. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Osoby, które znają tożsamość mężczyzny, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Wiesz coś o kradzieży lub rozponajesz mężczyznę ze zdjęć? Zgłoś się na policję · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży saszetki z zawartością kart bankomatowych oraz dokumentów, do której doszło 26 października 2022 roku. Ponadto sprawca włamał się na konto poprzez dokonanie nieautoryzowanych transakcji uprzednio przywłaszczonymi kartami bankomatowymi powodując straty o łącznej wartości ponad 1100 złotych.

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 20-30 lat, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 175 cm, ubrany w spodnie koloru jasnego, czapkę w pasy, kurtkę koloru jasno zielonego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.