Wiadomości

  • 11 stycznia 2023
  • wyświetleń: 400

Polisa na biznes - co warto wiedzieć?

Materiał partnera:

Prowadzenie franczyzy w małym mieście, jak każdego innego biznesu, wiąże się z pewnymi zagrożeniami. Może się bowiem okazać, że z różnych względów koszty takiego sklepu przewyższą osiągane dochody. Zdarzają się także sytuacje, w których konieczne jest zamknięcie sklepu.

franczyza


W takich przypadkach problemem jest, co zrobić z zadłużeniem. Na szczęście jest franczyza,, która oferuje specjalną ofertę ubezpieczeniową w postaci polisy, która ma za zadanie ochronić franczyzobiorcę, przy czym nie ma znaczenia, jaki biznes w małym mieście prowadzi.

Polisa franczyzowa - zakresPolisa franczyzowa to produkt, który chroni franczyzobiorców przed skutkami podejmowanych przez nich decyzji biznesowych. Przede wszystkim pozwala ona na uniknięcie problemów finansowych w sytuacji, w której franczyza w małym mieście nie znajduje stałych klientów lub też nastąpi nagła i nieprzewidziana sytuacja powodująca konieczność zamknięcia sklepu przy jego zadłużeniu.

Jak zawrzeć polisę na franczyzę?Polisę na franczyzę w małym mieście można zawrzeć w wybranym przez siebie towarzystwie ubezpieczeniowym, ale to nie wszystkie dostępne opcje. Doskonałym rozwiązaniem jest bowiem skorzystanie bezpośrednio z oferty franczyzodawcy. Można wówczas liczyć na (naj)lepsze warunki polisy, (jak i dopasowany do danego przypadku koszt,) bez względu na to, na jaki biznes w małym mieście się postawi.

Koszty polisy na franczyzę w małym mieścieKoszty polisy franczyzowej nie są wysokie, a pozwalają na szybkie poradzenie sobie z problemami konkretnego punktu handlowego. Comiesięczna składka na polisę franczyzową wynosi bowiem zwykle kilkadziesiąt złotych, bez względu na to, jaki biznes w małym mieście się prowadzi. Biorąc pod uwagę zakres ubezpieczenia, nie jest to jednak istotna kwota. Regularnie opłacana składka na franczyzę może być wybawieniem w trudnych i nieprzewidzianych sytuacjach.

Polisa na biznes Żabka - przykład ochrony ubezpieczeniowej franczyzyPolisy franczyzowe to produkty ubezpieczeniowe oferowane przez jedną z działających na rynku sieci sklepów. Nie trzeba się dzięki nim martwić o to, jaki sklep otworzyć w małym mieście, by nie zbankrutować. Na dogodne warunki można liczyć szczególnie, jeśli chodzi o franczyzę Żabka. „Polisa na biznes”, o której mowa, ma za zadanie zminimalizować ryzyko niepowodzenia działalności franczyzowej. Takie ubezpieczenie franczyzy Żabka pozwala na skompensowanie znacznej części ewentualnego zadłużenia, które mogłoby się pojawić w momencie zakończenia działalności gospodarczej. Co niezwykle ważne, taka „Polisa na biznes” jest dostępna dla wszystkich franczyzobiorców. Nie ma znaczenia ich staż w sieci i sytuacja finansowa, a wysokość składki jest ustalana indywidualnie. Nie trzeba się zatem zastanawiać, jaki sklep otworzyć w małym mieście, by nie martwić się o ochronę ubezpieczeniową.