Wiadomości

  • 11 stycznia 2023
  • wyświetleń: 961

Plaga nietrzeźwych kierowców w Tychach

Początek nowego roku obfitował w zatrzymania nietrzeźwych kierowców na ulicach Tychów. Tylko 2 stycznia policjanci ujęli 4 osoby, które wsiadły za kierownicę po spożyciu alkoholu.

Pierwsza interwencja miała miejsce o godzinie 5:26 na ulicy Poziomkowej. Policjanci WRD KMP Tychy zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Audi A4 w stanie nietrzeźwości. Wynik badania wykazał 1,23 promila.

O godzinie 9.10 na ulicy Bieruńskiej mundurowi zatrzymali 30-letniego mężczyznę jadącego pojazdem marki Fiat Tipo. Tyszanin miał 1,7 promila.

Niespełna godzinę później na ulicy Katowickiej policjanci ujęli 47-letniego mieszkańca Katowic, który kierował samochodem Ford Galaxy będąc w stanie nietrzeźwym - badanie alkomatem wykazało około 0,7 promila.

Do kolejnego zatrzymania doszło o godzinie 20:52 na ul. Aleja Bielska. Tam mundurowi zatrzymali 38-letnią tyszankę. Kobieta jechała samochodem marki Nissan będąc w stanie nietrzeźwości - około 0,9 promila.

Ostatni zatrzymany w ubiegłym tygodniu nietrzeźwy kierowca, z niechlubnym rekordem 2,78 promila, wpadł na ulicy Burschego w ręce świadka. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule: Kierowca BMW z 3 promilami. Próbował uciec.

Postępowanie w powyższych sprawach prowadzi KMP w Tychach.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.