Wiadomości

  • 20 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1107

Tychy: seria kradzieży perfum. Oni mogą mieć związek z kolejną

Policjanci prowadzą czynności dotyczące kolejnej kradzieży perfum w sklepie. Śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęcia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Tychy: seria kradzieży perfum. Oni mogą mieć związek z kolejną
Tychy: seria kradzieży perfum. Oni mogą mieć związek z kolejną · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości przekraczającej 1000 zł. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach.

W porozumieniu z prokuratorem tyska policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis1: Mężczyzna w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała, wzroście około 170 cm, zarost na twarzy w postaci brody, ubrany w sweter koloru ciemnego, czapkę z daszkiem koloru czarnego, buty sportowe koloru ciemnego.

Rysopis2: Mężczyzna w wieku około 45 lat, tęgiej budowy ciała, wzroście około 175 cm, ubrany w t-shirt koloru białego, spodenki typu jeans koloru jasnego do kolan, buty sportowe koloru jasnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.