Wiadomości

  • 13 grudnia 2022
  • 14 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1886

Poszukiwana kolejna osoba, która kradła perfumy

W toku wykonanych czynności dotyczących kradzieży w sklepie, śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

W toku wykonanych czynności dotyczących kradzieży w sklepie, śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który mógł mieć zw
Śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który mógł mieć związek z kradzieżą perfum · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości przekraczającej 500 zł. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach.

W porozumieniu z prokuratorem publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: Mężczyzna w wieku ok 25-30 lat, ubrany jest w buty koloru białego, bluzę sportową, t-shirt oraz spodnie koloru czarnego. Ponadto mężczyzna posiada na głowie czapkę z daszkiem oraz torbę sportową koloru czarnego przewieszoną przez ramię.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.