Wiadomości

  • 12 grudnia 2022
  • 14 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1346

Rozpoznajesz go? Może mieć związek z kradzieżą

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży perfum. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Rozpoznajesz go? Może mieć związek z kradzieżą
Rozpoznajesz go? Może mieć związek z kradzieżą - 06.10.2022 · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości przekraczającej 500 zł. Do zdarzenia doszło 6 października bieżącego roku w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach.

Na polecenie prokuratora komenda opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: Mężczyzna w wieku ok 20-25 lat, ubrany w czarne sportowe buty, spodnie dresowe koloru czarnego oraz ciemno-szarą koszulkę typu T-Shirt. Mężczyzna posiada krótkie jasne włosy oraz zarost na twarzy.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.