Wiadomości

  • 12 grudnia 2022
  • 13 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1317

Podaruj bliskim wyjątkowy czas relaksu, który zapamiętają na długo

Artykuł sponsorowany:

Jak co roku z początkiem grudnia pojawiają się prezentowe dylematy. Co tym razem podarować swoim bliskim? Prezent powinien być wyjątkowy - taki, który szczerze ucieszy bliską osobę.

Podaruj bliskim wyjątkowy czas relaksu, który zapamiętają na długo


Może warto do tematu prezentów podejść nieco inaczej? Zamiast kolejnych wyszukanych trochę na siłę przedmiotów podarować coś, co druga osoba może “przeżyć”, doświadczyć? Coś, co wpłynie na jej emocje, a nie tylko będzie kolejną rzeczą?

Może warto podarować bliskim “czas”. Czas wypełniony czymś wyjątkowym, godnym zapamiętania? Przeżyć wywołujących emocje jest sporo: bungee, wspinaczka, paintball, ale nie są to aktywności dla wszystkich. Wielu osobom dostarczą więcej stresu niż radości.

Co więc wybrać na prezent, który zachwyci każdego?Taką propozycją może być masaż! Tylko nie masaż w "pierwszym lepszym gabinecie", który tylko rozluźni bolące mięśnie. W ramach prezentu warto podarować coś wyjątkowego.

Masaż, który od momentu otwarcia drzwi salonu jest czymś szczególnym. Poprzez atmosferę miejsca przenosi w podróż do orientalnych krajów, poprzez zapach i wystrój daje poczuć wyjątkowość odległych kultur. Masaż, wykonywany przez profesjonalne masażystki z Bali i Tajlandii, które do zabiegu podchodzą jak do wyjątkowego rytuału. Taki zabieg, w otoczeniu klimatycznej muzyki sprawia, że zapominamy o codzienności, pozwala na głęboki relaks, który zapamiętujemy na długo. Właśnie taki masaż staje się przeżyciem, budzi zachwyt i przynosi prawdziwe odprężenie. Taki masaż jest wspaniałym prezentem.

Gdzie szukać tak wyjątkowych masaży?Właśnie z myślą o takich wyjątkowych przeżyciach powstał salon masażu tajskiego i balijskiego KhaiThai. Salon znajduje się w Tychach przy ul. Sienkiewicza 56.

W ramach prezentu dla bliskiej osoby możemy wręczyć voucher na jeden z ponad 20 masaży. Tak duży wybór sprawia, że obdarowany z pewnością wybierze coś dla siebie.

Masaż tajski czy balijski?Salon KhaiThai oferuje najwyższej jakości masaże i właśnie takie powinny być prezenty dla bliskich. To, czy wybierzemy masaż tajski, czy balijski zależy już od upodobań.

Masaż tajski opiera się głównie na uciskaniu i zawiera sporo elementów rozciągania. Balijski natomiast to bardziej klasyczny masaż skupiający się na ciągłości ruchów, pocieraniem całych partii ciała z wykorzystaniem olejków.

Masaże mogą być intensywne, dające ulgę spiętym mięśniom lub delikatne, relaksacyjne.

Bon prezentowy na masażVouchery KhaiThai są ważne 6 miesięcy i można je zamówić na dwa sposoby. Przez internet na stronie http://www.tychy.khaithai.pl lub osobiście w salonie w Tychach.

Gwarancja udanego prezentu?Co istotne niemal wszystkie osoby, które korzystają z masaży w KhaiThai są bardzo zadowolone lub nawet zachwycone. Łatwo możesz to sprawdzić wyszukując w internecie opinie o KhaiThai. Dzięki temu masz pewność, że prezent w postaci vouchera okaże się świetnym podarunkiem, za który Twoi bliscy będą Ci wdzięczni.

Salon masażu tajskiego i balijskiego KhaiThaiadres: Tychy, ul. Sienkiewicza 56
strona: http://www.tychy.khaithai.pl