Reklama

Wiadomości

  • 7 grudnia 2022
  • 8 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2445

Zniszczył 3 auta na terenie Tychów. Został zatrzymany

Przebijał opony, wybijał szyby czy zarysowywał powłokę lakierniczą. Tyscy policjanci zatrzymali 37-latka podejrzanego o zniszczenie 3 pojazdów na terenie miasta.

Policjanci przyjęli zawiadomienia dotyczące zniszczeń trzech pojazdów, do których doszło w sierpniu oraz we wrześniu na parkingach przy ul. Cichej, Dmowskiego oraz Nałkowskiej. Od tego momentu intensywnie szukali sprawcy. Dzięki wytrwałej pracy operacyjnej policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy ustalili, że sprawcą jest 37-letni mieszkaniec Tychów.

Mężczyzna zniszczył 3 samochody między innymi przebijając opony, wybijając szybę oraz zarysowując powłokę lakierniczą. Straty łącznie oszacowano na blisko 12 tysięcy złotych. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie 4 zarzutów zniszczenia mienia. Wandalowi grozi kara do 5 lat więzienia.

Policja apeluje do wszystkich osób, które są świadkami przestępstw by nie pozostawali obojętni wobec takich czynów i informowali o tym funkcjonariuszy w myśl kampanii „Nie reagujesz akceptujesz”.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.