Wiadomości

  • 7 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1454

[ZDJĘCIA] Kolizja ciężarówki i osobówki na "jedynce"

We wtorek, 6 grudnia około godziny 19:45 na skrzyżowaniu ul. Przemysłowa - Beskidzka doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobowego Volkswagena i ciężarówki DAF z naczepą.

Kolizja ciężarówki i osobówki - 06.12.2022 · fot. 112tychy.pl


W wyniku zderzenia pojazdów doszło do uszkodzone zbiornika paliwa w ciężarówce i wycieku. Na miejsce zdarzenia wezwane zostały: patrole policji i straży miejskiej oraz zastępy tyskiej straży pożarnej.

Na czas działań ruch na trasie DK 1 w kierunku Katowic został całkowicie zablokowany, a objazd został poprowadzony ulicami miasta. W związku z dużym wyciekiem i koniecznością dokładnego uprzątnięcia drogi, na miejsce wezwana została pługopiaskarka.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca ciężarówki. Działania służb na miejscu zostały zakończone ok. godz. 23.30. Po zakończeniu działań droga została odblokowana.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.