Wiadomości

  • 5 grudnia 2022
  • wyświetleń: 367

Roll up reklamowy i nie tylko. Top 5 systemów wystawienniczych na targi

Materiał partnera:

Umiejętność dobrego zaprezentowania się na targach i konferencjach to klucz do sukcesu dla wielu firm. Pomagają w tym m.in. profesjonalne systemy wystawiennicze, takie jak roll up reklamowy czy ramka OWZ B1. W jakie systemy najlepiej zainwestować? Poznaj nasze propozycje!

Linkhouse


Roll up reklamowy - idealny na imprezy wyjazdowe

Roll up reklamowy to jeden z najpopularniejszych systemów wystawienniczych. Zwolenników zyskał nie bez powodu. Jedną ze sporych jego zalet jest prosta konstrukcja. Roll up składa się z listwy, wysięgnika oraz planszy graficznej. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, może więc bez problemu być przewożony w bagażu, który zabierasz ze sobą na targi. Zazwyczaj do roll upów dołączane są specjalne pokrowce do przechowywania. Mobilność to jedna z ważnych cech systemu zabieranego na różne eventy, gdyż odbywają się one w wielu miejscach, nierzadko nawet w innej miejscowości. Roll up reklamowy z pewnością Cię pod tym względem nie zawiedzie.

Ramka OWZ B1 - łatwość obsługi, którą docenisz

Ramka OWZ B1 to jeden z formatów popularnych ram typu "otwórz-włóż-zamknij". Jego dokładne wymiary to 707 x 1000 mm. Ramy OWZ charakteryzują się łatwym systemem wymiany grafiki, polegającym właśnie na otworzeniu ramy, wyjęciu lub włożeniu kartki, a następnie zamknięciu mechanizmu zatrzaskowego. Z tego powodu przedsiębiorcy chętnie z nich korzystają i to nie tylko na eventach, ale również w swoich zakładach czy innych tego typu miejscach. Jeśli wiesz, że grafikę reklamową będziesz zmieniać dość często, ramka OWZ B1 powinna sprawdzić się wyśmienicie.

Ścianka - wydziel swoją przestrzeń jeszcze łatwiej

Ścianki to stały element różnego typu imprez. Tradycyjnie korzysta się z wersji tekstylnych, choć zdarzają się ich inne rodzaje, w tym nowoczesne wersje multimedialne. Ścianka może pełnić kilka funkcji. Poza zaprezentowaniem reklamy pozwala też na wydzielenie swojej przestrzeni. Do tego sam roll up reklamowy może bowiem nie wystarczyć. Warto więc potraktować ściankę jako bazę do budowy stoiska i połączyć ją z innymi typami systemów wystawienniczych.

Flagi - Twój wybór na imprezę w plenerze

Różne typy flag reklamowych, m.in. stabilne modele z napełnianą podstawą czy też lekkie wersje plażowe to nieco mniej popularny system niż ramka OWZ B1 czy roll up. Warto jednak zwrócić na niego uwagę, ponieważ jest oryginalny i efektowny, a przy tym nadaje się świetnie do zastosowań zewnętrznych. Przy sprzyjających warunkach pogodowych, np. podczas letniej imprezy plażowej czy koncertu flaga pozwoli wyróżnić się z tłumu i dotrzeć do większej ilości klientów.

Potykacz - klasyka, która nie zawodzi

Potykacze to znane wszystkim stojaki w kształcie litery "A". Zbudowane są z dwóch połączonych ze sobą ram lub tablic. Czasami to nawet ramka OWZ B1 staje się częścią składową potykacza. Takie stojaki stosuje się często np. przed restauracją czy sklepem, niekoniecznie podczas targów, ale również tam warto spróbować je wykorzystać. Czasami klasyczne rozwiązania są najlepsze i warto zainwestować w coś trwałego, potrafiącego wytrzymać każde warunki.