Wiadomości

  • 4 grudnia 2022
  • wyświetleń: 533

Arielka, Elsa, Kopciuszek, Buzz Astral zapraszają do wspólnej zabawy! Poznaj LEGO Disney

Materiał partnera:

Czy są tutaj małe księżniczki lub miłośnicy przygód Buzz Astrala? Jeśli tak to doskonale się składa! Przedstawiamy zestaw klocków LEGO Disney! Już teraz Twoja pociecha może stać się częścią disneyowskiego świata pełnego magii i wzruszających historii. Szeroki wybór zestawów zapewnia wszystkim łatwość w znalezieniu czegoś dla siebie. Chcecie zbudować karetę Kopciuszka, odkryć zimowy świat z Elsą, a może uratować świat przed zagładą z super mocnym Buzz Astralem? Pozwól, że wybór pozostawimy Wam, a sami zajmiemy się omówieniem zalet, jakie przynosi dopracowany w każdym calu zestaw LEGO Disney. Czytaj dalej i dowiedz się więcej!

10   klocki 2.pl   lego disney ZEW


Zaczarowany świat przygód z LEGO Disney czeka właśnie na Was! Dołączcie już terazAktualnie przeglądając sklepy oferujące klocki LEGO, możemy natknąć się na zestawy przedstawiające rozmaite motywy filmowe oraz bajkowe. Tak naprawdę w świecie LEGO dosłownie każdy, nawet najbardziej wymagający Klient zaspokoi swoje oczekiwania odnośnie tematyki zestawu. W przypadku dzieci wybór najczęściej pada na LEGO Disney. Nie ma się czemu dziwić, w końcu wszyscy niezależnie od wieku kochamy disneyowskie bajki przekazujące mnóstwo wartości. Zestaw ten dopracowany jest w każdym, nawet najmniejszym detalu. Zarówno postacie, jak i pozostałe elementy takie jak: zamki lub karety idealnie odzwierciedlają te ukazywane w bajkach. Dzięki temu Twoje dziecko może z łatwością zbudować niesamowity świat Disneya w swoim pokoju i stać się głównym bohaterem ulubionych bajek. Oczywiście zestawy wybieraj zgodnie z wiekiem, aby stopień skomplikowania konstrukcji nie przewyższył zdolności dziecka. Co więcej, do każdego zestawu dołączona jest instrukcja układania, dzięki czemu dziecko poradzi sobie z tym samodzielnie lub z Twoją niewielką pomocą!

Sprawdź, co jeszcze poza kreatywnością rozwijają klocki LEGO DisneyCzy klocki LEGO Disney gwarantują tylko i wyłącznie niezapomnianą zabawę? Oczywiście, że nie! Ich głównym celem jest pozytywne wpłynięcie na rozwój Twojej pociechy. Układanie zarówno skomplikowanych, jak i nieco łatwiejszych konstrukcji rozwija zdolności manualne. Dziecko poprzez chwytanie różnej wielkości klocków uczy się wykonywać znacznie precyzyjniejsze ruchy. Co więcej, rozwija się jego wyobraźnia przestrzenna, nawet ośrodek mowy! Po zakończeniu układania, kiedy przyjdzie czas na zabawę figurkami, możecie wspólnie tworzyć niesamowite historie! Dziecko w ten sposób poszerza swój zasób słów oraz uczy się prawidłowo układać zdania. Co więcej, oferowany zestaw LEGO Disney, jaki w atrakcyjnej cenie znajdziesz w sklepie KLOCKI-2.PL możesz także wykorzystać do przekazywania swojemu maluszkowi najważniejszych wartości, jakimi należy kierować się w życiu. Każdy doskonale wie, że bajki Disneya są w tym aspekcie skarbnicą wiedzy! Uruchomcie swoją kreatywność i odkrywajcie przepiękny świat, w którym dobro zawsze zwycięża! Zapoznaj się z dostępnym asortymentem już teraz!