Reklama

Wiadomości

  • 1 grudnia 2022
  • 2 grudnia 2022
  • wyświetleń: 3940

Tyszanin w Katarze spotkał słynnego fana Lewandowskiego!

Dwóch tyszan - Dawid Kołodziejczyk i Paweł Janas kibicuje biało-czerwonym na mundialu w Katarze! Przed środowym meczem Polaków z reprezentacją Argentyny pan Paweł spotkał się ze słynnym kibicem, który 26 listopada podczas meczu Polski z Arabią Saudyjską miał na sobie koszulkę z orzełkiem na piersi i wykrzykiwał nazwisko Roberta Lewandowskiego, gdy ten zdobył bramkę!

Loading...


Choć słynny kibic na sobotnim meczu wyglądał na fana drużyny przeciwnej, w momencie strzelenia przez "Lewego" bramki dla Polaków, zdjął zieloną koszulkę i krzyczał "Robert Lewandowski". Pod spodem miał czerwony t-shirt z numerem 9 i nazwiskiem naszego strzelca. Nagranie z jego udziałem obiegło internet.

Kibic na trybunach w Katarze miał na sobie koszulkę z polskim godłem i numerem 9
Kibic na trybunach w Katarze miał na sobie koszulkę z polskim godłem i numerem 9 · fot. @50grampus_tmj, Twitter


W poniedziałek tyszanie mieli okazję spotkać się na miejscu z reprezentacją Polski - m.in. z Jakubem Kiwiorem. O tym więcej w artykule: [FOTO] Tyszanie spotkali się z biało-czerwonymi w Katarze!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.