Wiadomości

  • 2 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1730

Polska Hokej Liga: GKS Tychy zwycięża po raz dziewiąty!

W spotkaniu kończącym trzecią rundę rozgrywek Polskiej Hokej Ligi tyszanie pokonali na wyjeździe KH Energę Toruń 1:2. Zwycięski gol Ondreja Sedivego w dogrywce daje nam dziewiąte zwycięstwo z rzędu!

KH Energa Toruń - GKS Tychy
KH Energa Toruń - GKS Tychy - 02.12.2022 · fot. GKS Tychy


Do wyłonienia zwycięzcy meczu potrzebna była dogrywka, w której złotego gola zdobył Ondrej Šedivý. Dzisiejszy pojedynek od pierwszych minut nie układał się po myśli trójkolorowych. Gospodarze, którzy mają na swoim koncie już 12 porażek z rzędu ambitnie walczyli o przełamanie złej pasy. Podopiecznym trenera Sidorenki sytuacji nie ułatwiali sędziowie, którzy popełnili kilka rażących błędów. Na szczęście dla tyszan wszystko zakończyło się dobrze i GKS może zapisać na swoim koncie dziewiąte zwycięstwo z rzędu.

KH Energa Toruń - GKS Tychy 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
1:0 Mark Viitanen - Niki Koskinen - Kamil Kalinowski (37:13) 5/3
1:1 Jakub Bukowski - Christian Mroczkowski - Alexander Younan (46:17) 5/4
1:2 Ondrej Šedivý - Jan Krzyżek (61:13) 4/3

GKS Tychy: Fučík (Lewartowski) - Younan, Kaskinen; Šedivý, Komorski, Jeziorski - Bizacki, Pociecha; Bukowski, Galant, Gościński - Bagin, Nilsson; Mroczkowski, Boivin, Dupuy - Ciura, Jaśkiewicz; Krzyżek, Starzyński, Marzec.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.