Wiadomości

  • 28 listopada 2022
  • 30 listopada 2022
  • wyświetleń: 6589

[FOTO] Tyszanie spotkali się z biało-czerwonymi w Katarze!

Dwóch tyszan kibicuje biało-czerwonym na mundialu w Katarze! W poniedziałek, 28 listopada mieli okazję spotkać się na miejscu z reprezentacją Polski - m.in. z Jakubem Kiwiorem - piłkarzem z Tychów!

Spotkanie tyszan z reprezentacją Polski w Katarze - 28.11.2022 · fot. Dawid Kołodziejczyk


- Dzisiaj mieliśmy przyjemność spotkać się z naszymi Orłami. Fantastycznie jest spotkać Kubę Kiwiora, chłopaka z naszego miasta, skoncentrowanego na celach, realizującego marzenia, które były w nim od samego początku. Odkąd sięgam pamięcią chciał grać w reprezentacji. Zaczynał na tyskich boiskach, a teraz przygotowuje się do zatrzymania Messiego. Spotkaliśmy się także z Czesławem Michniewiczem, jego serdeczność i dobre słowa pokazują, że kadra wierzy i jest gotowa do walki! Wojtek Szczęsny w kilku słowach podziękował wszystkim kibicom za doping i liczy na więcej! Do boju Polsko! - relacjonuje tyszanin Dawid Kołodziejczyk.

Loading...


- Dziękuję redakcji #SPORT za akredytacje i możliwość spotkania z naszymi Orłami w ich kwaterze głównej. Specjalne wsparcie z Tychów poszło także do tyszan: Arka Milika oraz chłopaka z GKS Tychy - Jakuba Kiwiora. Trener i kadra serdecznie i ciepło nas przyjęli. Marzenia się spełnia, więc kolej na was chłopaki w meczu z Argentyną - pisze w mediach społecznościowych Paweł Janas.

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.