tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 29 listopada 2022
  • 3 grudnia 2022

Konkurs! Dla zwycięzców bal karnawałowy na Stadionie Miejskim

W wielu polskich domach rozpoczynają się już przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, dlatego to czas, żeby ogłosić piątą edycję konkursu na trójkolorową kartkę świąteczną! Zwycięskie przedszkole i szkoły, które wezmą udział w konkursie „Świąteczna kartka z GKS Tychy” będą uczestniczyć w balu karnawałowym na Stadionie Miejskim w Tychach.

Reklama

gks tychy


Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych klas I-II oraz do podopiecznych przedszkolnych najstarszych grup („zerówka”) i ich wychowawców. Zadaniem każdej grupy będzie przygotowanie maksymalnie 5 prac plastycznych o tematyce „Świąteczna kartka z GKS Tychy” dowolną techniką, w formacie maksymalnie A5 (może być składana z A4 do A5), na papierze typu karton/brystol, z wykorzystaniem (chociaż w jednym miejscu kartki) herbu GKS Tychy.

UWAGA! Prace konkursowe należy dostarczyć do poniedziałku, 14 grudnia do biura marketingu klubu na adres:

Tyski Sport S.A.
ul. Edukacji 7
43-100 Tychy
(wejście do biura od strony ul. Baziowej, sektory A-G)

Główną nagrodą w konkursie będzie uczestnictwo w „V Sportowy Bal Karnawałowy”, który odbędzie się 12 stycznia 2023 roku, w godzinach od 10:00 do 13:00.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.