Wiadomości

  • 3 grudnia 2022
  • 14 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2061

Piotr Zelt w tyskiej Mediatece o aktorstwie i sporcie

Za nami:

W środę, 14 grudnia w cyklu Tury Kultury Gościem tyskiej Mediateki będzie aktor Piotr Zelt.

Piotr Zelt
Piotr Zelt · fot. Michał Sierszak


Aktor, dla którego rola Arniego w serialu „13 posterunek” stała się trampoliną, ale jednocześnie przyczyną zaszufladkowania jako odtwórcy mało inteligentnych mięśniaków. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról teatralnych i filmowych (w filmach i serialach): „Kuchnia Polska”, „Dama Kameliowa”, „Tato”, „Wirus”, „Kiler”. Nie wszyscy wiedzą, jak wspaniale czuje się w sztuce dubbingu („Gdzie jest Nemo” czy „Film o pszczołach”).

Gość Mediateki osiąga niesamowite wyniki na rowerze szosowym, należy również do BIKE EXPO Narodowy Team - grupy ludzi, którzy kochają kolarstwo, startują w wyścigach szosowych, zmieniając swój styl życia i zdrowia. Chętnie pływa na desce z żaglem, gra w hokeja, odwiedza siłownię. Z pewnością, obdarzony radością i poczuciem humoru, przełamie na spotkaniu stereotypowy wizerunek umięśnionego osiłka.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

(...) Staram się jak najwięcej jeździć na rowerze szosowym. Dzięki temu jestem spokojniejszy w domu, a w pracy bardziej kreatywny (...) - mówił w jednym z wywiadów.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/682250613459807

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.