Wiadomości

  • 21 listopada 2022
  • wyświetleń: 4704

30-latek przewrócił się i doznał urazu głowy. Interweniowało LPR

W piątek, 18 listopada około godziny 11:20 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie z prośbą o zabezpieczenie lądowiska dla latającej karetki przy skrzyżowaniu al. Niepodległości - ul. Wyszyńskiego. Śmigłowiec LPR został zadysponowany celem pilnego transportu młodego mężczyzny.

30-latek przewrócił się i doznał urazu głowy. Interweniowało LPR - 18.11.2022 · fot. 112tychy.pl


Z ustaleń portalu tyskich służb ratowniczych 112 Tychy wynika, że około 30-letni mężczyzna po wyjścia z pobliskiej stacji dializ przewrócił się i doznał urazu głowy.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się ratownicy z naziemnego zespołu ratownictwa medycznego, którzy udzieli mężczyźnie pomocy, a następnie przekazali go załodze LPR, która przetransportowała go do szpitala w Katowicach Ochojcu.

W działaniach udział brały zastępy tyskiej straży pożarnej. Na czas lądowania i startu śmigłowca ruch na pobliskim skrzyżowaniu był całkowicie zablokowany. Działania na miejscu oraz utrudnienia w ruchu trwały około czterdziestu minut.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.