Wiadomości

  • 21 listopada 2022
  • 22 listopada 2022
  • wyświetleń: 2860

Interwencja służb w mieszkaniu. Utrudniony dojazd - apel służb

W niedzielę, 20 listopada około godziny 8:50 dyżurni policji i straży pożarnej otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Cyganerii znajduje się mężczyzna potrzebujący pomocy. Dojazd do budynku był utrudniony.

Interwencja służb w mieszkaniu. Utrudniony dojazd - 20.11.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zgłoszenia zadysponowane zostały: patrole policji oraz zastępy tyskiej straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce policjantom udało się wejść do wskazanego mieszkania, w którym zastali nietrzeźwego mężczyznę. Na miejsce wezwany został zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy przebadali lokatora, który jak się okazało nie wymagał pomocy medycznej. Dalsze czynności z mężczyzną prowadzą policjanci z tyskiej komendy policji.

- Niestety po raz kolejny okazało się, że na terenie naszego miasta jest poważny problem z dojazdem służb ratunkowych. Zaparkowane pojazdy, powstawiany bez namysłu słupki oraz brak prawidłowego oznakowania powodują, że pomoc osobom potrzebującym pomocy może nie przyjść na czas. Apelujemy do władz miasta jak i administratorów obiektów aby w końcu swoje działania skierowali w tym kierunku. Przyjeżdżający do działań strażacy czy ratownicy medyczni nie mają czasu na usuwanie słupków czy innych przeszkód, które skutecznie blokują dojazd do budynku - apelują tyscy ratownicy.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.