Wiadomości

  • 20 listopada 2022
  • 21 listopada 2022
  • wyświetleń: 3038

Kuba Tomaszczyk walczy w półfinale Masterchefa we Florencji!

Rozpoczęły się półfinały programu Masterchef we Włoszech. To początek zmagań w pięknej Toskanii. W tą wyjątkową gastronomiczną podróż jurorzy zabrali sześcioro uczestników, a wśród nich znalazł się Kuba Tomaszczyk z Tychów!

Kuba Tomaszczyk w półfinale Masterchefa we Florencji · fot. TVN


W pierwszej części włoskiej przygody zawodnicy odwiedzili we Florencji jednogwiazdkową restaurację prowadzoną przez Filippo Saporito, w której mieli szansę spróbować prawdziwych toskańskich smaków. Po eleganckiej uczcie uczestnicy w parach odwiedzali lokalne restauracje.

Kuba Tomaszczyk w półfinale Masterchefa we Florencji
Kuba Tomaszczyk w półfinale Masterchefa we Florencji · fot. TVN


W drugiej części odcinka wiedzę zdobytą podczas wycieczek musieli zaprezentować podczas konkurencji na słynnym placu Piazza di Santa Croce. Uczestnicy przygotowywali po dwa dania, a oceniali ich jurorzy - Magda Gessler i Michel Moran oraz szefowie z gwiazdką Michelin: Silivia Baracchi, Daniele Zazzeri i Alberto Bettini.

Kuba zaserwował tagliatelle z sosem grzybowym i ricottą, a także roladkę z wątróbki i cukinii z sosem mięsnym. Dania uzyskały przychylne recenzje jurorów, dzięki czemu Kuba kontynuuje swoją przygodę w programie i będziemy mogli oglądać jego zmagania w kolejnym odcinku Masterchefa!

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.