Wiadomości

  • 19 listopada 2022
  • 21 listopada 2022
  • wyświetleń: 1235

Burek sam nie poprosi o pomoc - rusza 10. edycja akcji

Ruszyła jubileuszowa X edycja akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”. Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach kolejny raz bierze w niej udział. Jak co roku prosi Was o wsparcie.

pies, schronisko, zbiórka
Burek sam nie poprosi o pomoc - wesprzyjmy tyskie schronisko! · fot. Fundacja Psi Los / materiały prasowe


Jak można pomóc? Wpłacając dowolną kwotę do schroniskowej skarbonki. Szczegóły akcji znajdziecie pod tym linkiem: https://burek.psilos.org/q624a2/

Za zebrane pieniądze "Psi Los" Fundacja im. Joanny Krupińskiej zakupi wysokiej jakości karmę bytową i specjalistyczną dla podopiecznych przytuliska.

- Za wszystkie wpłaty i udostępnienia zbiórki serdecznie dziękujemy - mówią pracownicy schroniska.

Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach jest tymczasowym domem dla prawie setki zwierząt. Większość z nich to psi seniorzy. Są to często psy schorowane wymagające troskliwej opieki. Trafiają do nas psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. Podopiecznym pracownicy schroniska starają się zapewnić jak najlepsze warunki, fachową opiekę i bezpieczeństwo, ale nie są jednak w stanie dać im najważniejszego - prawdziwego domu!

O akcjiW okresie od 15 listopada do 31 grudnia Portal "RatujemyZwierzaki", Interia oraz Fundacja Psi Los wspólnie organizują X jubileuszową edycję ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. W zbiórce bierze udział prawie czterdzieści schronisk, przytulisk oraz fundacji z całej Polski. Przez ostatnie dziewięć lat, łącznie we wszystkich edycjach akcji zebrano prawie 800 tysięcy złotych! Udział wzięło ponad 200 schronisk, przytulisk i fundacji z całego kraju. Dzięki ofiarności darczyńców napełniono ponad 300 tysięcy psich brzuszków!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.