Wiadomości

  • 13 listopada 2022
  • 19 listopada 2022
  • wyświetleń: 4987

Tyszanin w półfinale Masterchefa we Florencji

W 11. odcinku Masterchefa Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran wyłonili kucharzy, którzy zmierzą się w półfinałach odbywających się za granicą - we Florencji. Gościem odcinka był Valentino Casanelli - zdobywca gwiazdki Michelin. Kuba Tomaszczyk był bezkonkurencyjny w pierwszej konkurencji i od razu otrzymał bilet na półfinał we Włoszech!

Kuba Tomaszczyk otrzymał bilet na półfinał we Florencji!
Kuba Tomaszczyk otrzymał bilet na półfinał we Florencji! · fot. TVN


Włoski szef kuchni pojawił się w studio MasterChefa, aby poprowadzić lekcję i zaprezentować, jak przygotować jedno z jego popisowych dań. Tematem konkurencji było odtworzenie dania mistrza Valentino - ryby z cukinią i pomidorowym chipsem.

Jury było zgodne co do tego, że Kuba idealnie odtworzył danie. Ryba była aksamitna. Tyszanin jako jeden z niewielu uczestników przygotował także chipsa. Anna Starmach wspomniała jego udział w programie Masterchef Junior sprzed 6 lat. Stwierdziła, że jest dumna, jak od tego czasu się rozwinął. Tyszanin w tej konkurencji zdobył najwięcej punktów i od razu otrzymał bilet do Florencji! Na balkon trafił z Elą oraz Dominikiem!

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.