Wiadomości

  • 12 listopada 2022
  • 15 listopada 2022
  • wyświetleń: 1203

Kup kalendarz adwentowy i wesprzyj Świetlikowo!

Do sprzedaży trafił już świetlikowy kalendarz adwentowy. Kupując go, możesz wesprzeć podopiecznych Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

Kalendarz adwentowy Świetlikowa
Kalendarz adwentowy Świetlikowa · fot. Świetlikowo


Kalendarz może być wyjątkowym prezentem na Mikołaja. Możecie go kupić przez stronę fundacji https://www.shd.org.pl/.../swietlikowy-kalendarz-adwentowy/

Wysyłkę kalendarza fundacja rozpocznie od 21 listopada. Cena wysyłki Pocztą Polską - 7,50 zł, a kurierem 14,50 zł. Można również wybrać opcję odbioru osobistego.

Fundacja od 2009 roku działa na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, prowadząc aktualnie trzy rodzaje wsparcia dla swoich podopiecznych.

Pierwsze to Hospicjum Domowe, przeznaczone wyłącznie dla dzieci, w ramach którego od 2009 roku udzielamy bezpłatnie całodobowych świadczeń medycznych małym pacjentom z całego województwa śląskiego. Do hospicjum trafiają dzieci w momencie, gdy lekarze w szpitalu wykorzystali już wszystkie możliwości, dalsze leczenie szpitalne niesie coraz więcej cierpienia, a dziecko i rodzice wolą wrócić do domu. Do domu, do własnego łóżeczka i zabawek. Z daleka od hałasu szpitalnego, w ramiona swoich najbliższych. Bo w domu dzieci mniej się boją.

Działający w Hospicjum Domowym lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, psycholodzy oraz pracownicy socjalni opiekują się przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, nieuleczalnie chorymi dziećmi, obarczonymi ryzykiem przedwczesnej śmierci, w ich rodzinnych domach na terenie całego województwa śląskiego.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.