Wiadomości

  • 6 listopada 2022
  • wyświetleń: 3158

Kuba Tomaszczyk nadal w walce o tytuł polskiego Masterchefa!

Za nami kolejny odcinek 11. edycji programu Masterchef Polska, w którym udział bierze Kuba Tomaszczyk z Tychów. Młody tyszanin nadal walczy o tytuł polskiego Masterchefa!

Kuba Tomaszczyk nadal w walce o tytuł polskiego Masterchefa!
Kuba Tomaszczyk nadal w walce o tytuł polskiego Masterchefa! · fot. mp / tychy.info


Na początku dzisiejszego odcinka jurorzy zaznaczyli, że z walki o tytuł Masterchefa dzisiaj nikt nie odpadnie. Po każdej z konkurencji uczestnicy otrzymywali punkty, które po zsumowaniu powiedzą, który z nich wyjedzie za granicę, aby nadal walczyć o tytuł najlepszego kucharza w Polsce. W sumie punktowane będą cztery konkurencje - w niedzielę odbyły się dwie z nich.

W pierwszej z konkurencji uczestnicy musieli przygotować deser o nazwie Madagaskar, który zaprezentował mistrz cukiernictwa - Krzysztof Ilnicki. Zadaniem kandydatów do zdobycia tytułu Masterchefa było jak najlepsze odwzorowanie tego deseru. Mieli na to 120 minut. W tej części odcinka Kuba Tomaszczyk z Tychów otrzymał 2 punkty.

W drugiej konkurencji, której towarzyszył gość specjalny odcinka - Hector Jimenez-Bravo, juror ukraińskiej edycji Masterchefa - zadaniem uczestników było przygotowanie 2 dań z 2 kontynentów, których głównym akcentem był wylosowany składnik. Kuba Tomaszczyk wylosował kurczaka. Jakie dania przygotował? Możecie to sprawdzić poniżej.

Dania z kurczaka przygotowane przez Kubę Tomaszczyka
Dania z kurczaka przygotowane przez Kubę Tomaszczyka · fot. mp


Dania z kurczaka przygotowane przez Kubę Tomaszczyka
Dania z kurczaka przygotowane przez Kubę Tomaszczyka · fot. mp


W tej konkurencji Kuba Tomaszczyk zdobył 4 punkty. W sumie zdobył ich dzisiaj 6. Czy pojedzie do Włoch, gdzie odbędzie się kolejny etap programu? Dowiemy się już za tydzień!

mp / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.