tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 listopada 2022

Katowiczanka doceniła pracę tyskich strażników miejskich

- Miło jest od czasu do czasu otrzymać podziękowania za służbę - mówią tyscy strażnicy miejscy, którzy ostatnich dniach dostali wiadomość od mieszkanki Katowic.

Reklama

straż miejska w Tychach
Mieszkanka Katowic doceniła pracę tyskich strażników miejskich · fot. Andrzej Dziuba - Prezydent Tychów


1 listopada, jak co roku, tyska straż miejska pełniła służbę w rejonie cmentarzy. Do zadań funkcjonariuszy należało wskazywanie wolnych miejsc i pomoc w parkowaniu na cmentarnych parkingach.

- Cały dzień w spalinach. Dlatego tak bardzo cieszy miły uśmiech, zrozumienie sytuacji i zwykła ludzka życzliwość - mówią przedstawiciele SM.

Poniżej list katowiczanki, jaki dotarł do strażników (pisownia oryginalna):

"Dzień dobry, w tym smutnym dniu 1 listopada w strefie cmentarzy zaskoczyła mnie pozytywnie organizacja pracy Straży Miejskiej w Tychach. Mam bliskich na cmentarzu wartogłowskim i przed południem wybrałam się, aby spędzić chwilkę przy grobie najbliższych. Chciałam serdeczne podziękować i przekazać wyrazy dużego zadowolenia tym służbom. Uprzejmi, serdeczni, pracowali aby nie było problemów z parkowaniem samochodów, jak również bezpieczeństwem odwiedzającym cmentarz. Szczególne podziękowania dla pracownika Straży Miejskiej 007. Mimo bardzo dużej ilości odwiedzających, parkowanie i informacje, których udzielali, przebiegały szybko i sprawnie. Chciałam tym krótkim pismem podziękować Straży Miejskiej za bardzo dobrą pracę w tym szczególnym dniu.

Z poważaniem
J........... A.......... mieszkanka Katowic".

ar / tychy.info

źródło: Straż Miejska Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.