tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 listopada 2022

Jest nowy dyrektor Zespołu Szkół nr 4

Przemysław Sawicki od 1 listopada jest nowym dyrektorem w Zespole Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego. Nominację dyrektorską wręczył mu kilka dni temu Maciej Gramatyka - z-ca prezydenta Tychów ds. społecznych.

Reklama

Przemysław Sawicki, Maciej Gramatyka
Przemysław Sawicki podpisujący nominację dyrektorską w Zespole Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego oraz Maciej Gramatyka z-ca prezydenta Tychów · fot. Piotr Podsiadły / UM Tychy


Placówka jest doskonale znana nowemu dyrektorowi: pracuje w niej od 1 września 1991 roku jako nauczyciel historii oraz podstaw przedsiębiorczości. Od 4 listopada 2013 roku do 20 lipca 2022 roku, był jej wicedyrektorem, a od 21 lipca do 31 października 2022 roku był pełniącym obowiązki dyrektora. Od 1 listopada 2022 do 31 sierpnia 2027 r. roku zostało mu powierzone, po wygranym konkursie, stanowisko dyrektora ZS nr 4.

Przemysław Sawicki oprócz nauki historii i podstaw przedsiębiorczości, prowadził także zajęcia rewalidacyjne dla uczniów z orzeczeniami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.