Wiadomości

  • 5 listopada 2022
  • 6 listopada 2022
  • wyświetleń: 3565

Wigilia dla Tych - wylicytuj czapkę Igi Świątek i obiad z prezydentem

Od 3 lat Krzysztof Król - Radny Miasta Tychy razem z całym sztabem osób organizuje wigilię dla osób potrzebujących. Dzięki temu do wielu tyszan i tyszanek trafia pomoc, a wigilijny wieczór z tradycyjnymi, świątecznymi potrawami może być wyjątkowy. W akcję po raz kolejny włącza się prezydent Tychów - można wylicytować obiad z Andrzejem Dziubą! Do zdobycia także wiele cennych przedmiotów, m.in. czapeczka Igi Świątek!

Trzecia Wigilia dla Tych - wylicytuj obiad z prezydentem
Trzecia Wigilia dla Tych - wylicytuj obiad z prezydentem · fot. Andrzej Dziuba - prezydent Tychów / Facebook


- Od 3 lat organizuję wigilię dla osób potrzebujących - duże przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele osób. Szukamy oczywiście wolontariuszy, ale przede wszystkim funduszy. Bardzo zatem wszystkich Was proszę o przekazywanie przedmiotów, które zlicytujemy na aukcjach. Każdy z Was może się przyłączyć. Możecie deklarować kwoty pod postem na Facebooku - pisze radny Krzysztof Król.

W tym roku do współpracy zaprosił Katarzynę Piotrowską-Janowiec z restauracji Stadionova Restaurant & Cocktail Bar oraz Klub Radnych Prezydenta Andrzeja Dziuby. Zbiera przedmioty na aukcje. W tym roku na licytację trafiła czapeczka Igi Świątek z autografem oraz koszulka Barcelony z numerem 9, z autografem Roberta Lewandowskiego.

Loading...


W poprzednich latach udało się trafić z wigilią do setek tyszan.

- To dzięki Wam, mieszkańcom naszego miasta. Wiem, że nie brakuje u nas wspaniałych ludzi, którzy potrafią wznieść się ponad podziały, te światopoglądowe, czy polityczne. Pokazaliście to wcześniej i wierzę, że pokażecie również w tym roku. Sprawmy razem, by w Tychach na każdym stole pojawiły się smaczne, tradycyjne wigilijne potrawy - mówi radny.

Wylicytuj obiad z prezydentemAndrzej Dziuba - Prezydent Tychów wsparł Trzecią Wigilię dla Tych. Do wylicytowania jest obiad z Prezydentem w restauracji Stadionova Restaurant & Cocktail Bar. Licytacja obiadu w komentarzach potrwa do piątku 18.11 do godziny 20.00.

Loading...


Można też wesprzeć Wigilię dla Tych, wpłacając wolny datek na konto fundacji Tychy Dobre Miejsce nr konta: 73 1090 1652 0000 0001 4410 7174
tytułem: „Darowizna III Wigilia dla Tych”.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/678372743593361

wigilia dla tych

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.