tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2022
  • 1 listopada 2022

Masterchef: Kuba Tomaszczyk w półfinale!

W 9. odcinku Masterchefa kucharze stoczyli bój o wejście do półfinałowej siódemki! W kolejnym etapie zobaczymy 19-letniego kucharza z Tychów - Kubę Tomaszczyka!

Reklama

Kuba Tomaszczyk w programie Masterchef
Kuba Tomaszczyk w programie Masterchef · fot. TVN


W tym odcinku kucharze musieli pokazać dosłownie serce na talerzu. Temat konkurencji to serca: gęsi, kaczki, indyka, królika, wieprzowe i wołowe. Nie zabrakło również opcji wegetariańskiej i na talerzu pojawiły się serce karczocha oraz palmy.

Kuba Tomaszczyk zaserwował serca z królika z grzybami w sosie śmietanowym, szparagami, chipsami z marchewki z dodatkiem szpinaku i miodu. Jurorzy uznali, że danie jest trochę za słodkie przez miód. Magda Gessler przyznała jednak, że potrawa jest bardzo dopracowana.

Druga część odcinka była wieloetapowa. Produkty, z których uczestnicy musieli stworzyć wyśmienite dania to fenkuł, tofu i jeżowiec.

Fenkuł Kuby nie do końca przekonał jurorów, więc tyszanin musiał zmierzyć się z kolejnym zadaniem - potrawą z tofu. Tym razem od jury usłyszał, że danie jest idealnie pikantne i trafił na balkon! Tym samym wszedł do półfinałowej siódemki! Gratulujemy!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.