tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2022
  • 5 listopada 2022

Tyszanka Mistrzynią Świata we fryzjerstwie!

W dniach 23-24 października we Włoszech, w miejscowości Paestum, odbyły się WORLD CHAMPION HAIRSTYLIST - Mistrzostwa Świata we fryzjerstwie federacji CMC. Wśród najlepszych jest tyszanka!

Reklama

Mistrzostwa Świata federacji CMC World - 10.2022
Mistrzostwa Świata federacji CMC World - 10.2022 · fot. CMC Poland - Fryzjersko - kosmetyczna Reprezentacja Polski


Małgorzata Czarnecka-Syrakowska zdobyła tytuł Mistrza Świata w kategorii SALON LOOK COMERCIAL WOMEN oraz tytuł Wicemistrzyni w kategorii TECHNICAL BRIDAL. Przygotowywana była przez trenerkę Beatę Bromboszcz w UNICAT STUDIO w Katowicach.

Wspólnie z kadrą, drużynowo zdobyła również brązowy medal za pokaz na scenie głównej podczas zawodów.

Małgorzata Czarnecka-Syrakowska na Mistrzostwach Świata we fryzjerstwie federacji CMC - 10.2022
Małgorzata Czarnecka-Syrakowska na Mistrzostwach Świata we fryzjerstwie federacji CMC - 10.2022 · fot. archiwum prywatne


- Dalej do mnie nie dochodzi to, co się wydarzyło. Na dwie konkurencje, w których startowałam, udało mi się zdobyć złoto i srebro i to na pierwszym wyjeździe. Jako kadra damska i męska przywieźliśmy do Polski 14 medali i 13 wyróżnień - komentuje pani Małgorzata.

Na co dzień tyska fryzjerka pracuje dla marki TRENDY HAIR FASHION w salonie w Tychach, jako nauczyciel praktycznej nauki zawodu fryzjer w Branżowej Szkole I i II Stopnia Wizażu i kosmetyki "Da Vinci" w Tychach, a także szkoleniowiec firmy Wats.

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.