tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 28 października 2022
  • 30 października 2022

Pożar w domu przy ul. Kościuszki. Jedna osoba poszkodowana

W czwartek, 27 października około godziny 19 dyżurny SK KM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie o zadymieniu w jednym z domów przy ul. Kościuszki. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy KM PSP/JRG Tychy oraz patrol Straży Miejskiej.

Reklama

Pożar w domu przy ul. Kościuszki - 27.10.2022 · fot. 112tychy.pl


W domu przy ul. Kościuszki doszło do pożaru w jednym z pomieszczeń na piętrze budynku. Jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej z budynku ewakuowały się cztery osoby. Strażacy zabezpieczyli miejsce działań, oświetlili je i przystąpili do gaszenia pożaru. W wyniku pożaru poszkodowana została jedna osoba, która podtruła się dymem. Na miejsce wezwany został ZRM, który przetransportował poszkodowanego do szpitala.

Na czas działań ruch na ul. Kościuszki został wstrzymany, a ruchem kierowali wezwani na miejsce strażnicy miejscy. Po ugaszeniu pożaru strażacy oddymili cały dom i przeprowadzili pomiary stężenia tlenku węgla. Około godziny 20:20 działania na miejscu zostały zakończone. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności powstania pożaru.

ups / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.