tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2022

[ZDJĘCIA] Tyscy dzielnicowi odwiedzili przedszkolaków

Policjanci z Tychów odwiedzili przedszkolaków, by przypomnieć im o najważniejszych zasadach, o których muszą pamiętać podczas zabaw oraz poruszania się po drodze. Było wiele radości i uśmiechu.

Reklama

Tyscy dzielnicowi odwiedzili przedszkolaków · fot. KMP Tychy


Tyscy dzielnicowi odwiedzili najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Podczas profilaktyczno-edukacyjnego spotkania dzieci miały okazję porozmawiać z policjantami o bezpiecznych zabawach w domu i poza nim. Najważniejsza jest edukacja i profilaktyka od najmłodszych lat. Mundurowi przypomnieli także o naważniejszych zasadach ruchu drogowego oraz zachęcali do noszenia elementów odblaskowych, które mogą nawet uratować życie. Dzieci otrzymały kolorowanki oraz wskazówki, w jaki sposób bezpiecznie się zachowywać się w domu oraz w kontaktach z obcymi.

Policjanci zaprezentowali sprzęt wykorzystywany na co dzień w ich służbie. Było wiele radości i uśmiechu. Na koniec policjanci otrzymali od przedszkolaków podziękowania.

ups / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.