tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2022
  • 2 listopada 2022

Ekodoradca odpowie na pytania o źródła ciepła i pomoże uzyskać dotację

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Tychach" podaj

W jaki sposób najlepiej ogrzewać swój dom? Jak uzyskać dotację na wymianę źródła ciepła? Jak zadbać o jakość powietrza? Na te i wiele innych pytań mieszkańcy Tychów mogą uzyskać odpowiedź u ekodoradcy.

Reklama

Ekodoradca radzi
Ekodoradca - Katarzyna Bielich · fot. Piotr Podsiadły / UM Tychy


Od dwóch miesięcy w Wydziale Komunalnym, Ochrony Środowiska i Rolnictwa mieszkańcy naszego miasta mogą korzystać z usług ekodoradcy, którego głównym zadaniem jest wsparcie programu ochrony powietrza i uchwały antysmogowej dla województwa śląskiego.

Doradca udziela mieszkańcom wsparcia w zakresie pozyskiwania dotacji do wymiany źródeł ciepła, podniesienia efektywności energetycznej budynku, a także pomaga w prawidłowym wypełnianiu wniosków o dotacji. Pomaga w wyborze optymalnego źródła ciepła, a także prowadzi działania informacyjno-edukacyjne w zakresie poprawy jakości powietrza.

Jak skorzystać z pomocy ekodoradcy? Osobiście w Urzędzie Miasta, telefonicznie lub mailowo:

Ekodoradca - Katarzyna Bielich, Urząd Miasta Tychy, Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Rolnictwa, piętro VIII, pok. 806, nr tel. 32 776 38 06, adres e-mail: katarzyna.bielich@umtychy.pl

ups / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Tychach" podaj