Wiadomości

  • 2 listopada 2022
  • wyświetleń: 938

Bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób aktywnych zawodowo

W Tychach realizowany jest program wsparcia psychologicznego dla mieszkańców województwa śląskiego z rozpoznaniem zaburzeń psychicznych afektywnych i nerwicowych.

Bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób aktywnych zawodowo


Udział w nim jest bezpłatny, a skorzystać mogą z niego osoby aktywne zawodowe lub gotowe do podjęcia aktywności, w wieku od 18. roku życia do 60. roku (kobiety) lub 65. roku (mężczyźni).

Celem projektu jest zwiększenie dostępu 300 osób (150 kobiet) powyżej 18. roku życia (18-59 lat u kobiet i 18-64 lat u mężczyzn) aktywnych zawodowo lub deklarujących gotowość do podjęcia pracy, z województwa śląskiego, głównie z Tychów, powiatu bieruńsko-lędzińskiego i sosnowieckiego, z rozpoznaniem zaburzeń psychicznych afektywnych i nerwicowych do rehabilitacji oraz edukacji zdrowotnej wydłużającej lub przywracającej aktywność zawodową oraz sprawność psychiczną i społeczną wraz z podniesieniem kwalifikacji 10 osób personelu medycznego w Tychach, powiecie bieruńsko-lędzińskim i sosnowieckim w latach 2020-22. Projekt zakłada przeprowadzenie kompleksowej rehabilitacji dla pacjentów w formie warsztatów terapeutycznych oraz działań edukacyjnych dla pacjentów.

Zadzwoń, zapytaj lub od razu zgłoś się do programu +48 795 800 959 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

Wszelkie szczegóły na stronie organizatora: Fizjoterapia MDT.

ups / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.