tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2022
  • 31 października 2022

Tragiczna śmierć młodej kobiety w rejonie dzikiego przejścia przez tory

We wtorek wieczorem, w rejonie dzikiego przejścia przez tory przy ul. Barona w Tychach, doszło do tragicznego zdarzenia. Młoda kobieta zostałą potrącona przez pociąg pasażerski.

Śmierć młodej kobiety w rejonie dzikiego przejścia przez tory · fot. 112tychy.pl


Dyżurni KMP Tychy i SK KM PSP Tychy otrzymali zgłoszenie o prawdopodobnym potraceniu osoby postronnej przez pociąg pasażerski relacji Tychy Lodowisko - Dabrowa Górnicza Ząbkowice około godz. 19.

Na miejsce zgłoszenia natychmiast zadysponowane zostały: ZRM, zastępy KM PSP Tychy oraz patrole Policji, Straży Miejskiej i Straż Ochrony Kolei. Niestety po przybyciu służb ratunkowych na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. W wyniku potrącenia przez pociąg śmierć poniosła młoda kobieta (22 lata).

Na miejsce wezwany został prokurator, grupa dochodzeniowo - śledcza KMP Tychy oraz technik kryminalistyki. Na czas działań służb ruch kolejowy odbywał się wahadłowo jednym torem. Działania służb ratunkowych w miejscu zdarzenia trwały około dwie godziny. Policjanci KMP Tychy pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn tej tragedii.

ups / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.