Reklama

Wiadomości

  • 25 października 2022
  • 30 października 2022
  • wyświetleń: 2372

Nawiedzone lodowisko i hokeiści zombie

Za nami:

To będą naprawdę strasznie dobre spotkania. Najbliższy weekend w GKS Tychy będzie stał pod znakiem Halloween!

Nawiedzone lodowisko i hokeiści zombie
Nawiedzone lodowisko i hokeiści zombie · fot. GKS Tychy


Lidera Suzuki 1 Liga boi się już cała liga. Koszykarze GKS Tychy w sobotę w nawiedzonej hali przy Piłsudskiego zagrają z Miastem Szkła Krosno. Dzień później potwory przeniosą się na Stadion Zimowy. O godzinie 17 na kibiców czekają przerażające i mrożące krew w żyłach atrakcje.

- Na kibiców czeka prawdziwa inwazja potworów. Przygotowaliśmy całą masę atrakcji i na pewno nikt nie będzie narzekał na brak wrażeń. W składzie mamy kilku zawodników zza oceanu, gdzie Halloween cieszy się dużą popularnością. GKS Tychy już w ubiegłym sezonie zorganizował podobną akcję i nasi fani bardzo chętnie się zaangażowali i brali czynny udział w tym nietypowym wydarzeniu. W obecnych czasach ważne jest, żeby przyciągać kibiców nie tylko poprzez grę, ale właśnie organizując tematyczne dni meczowe. Co bardzo ważne każdy kibic, który się przebierze wchodzi na mecz za darmo. Mogą to być tak naprawdę rekwizyty, ale zachęcamy, żeby się pomalować lub przebrać za swojego ulubionego potwora - mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy GKS Tychy.

Bilet albo przebranie? Wszystkie przebrane osoby wchodzą za darmo!
Bilet albo przebranie? Wszystkie przebrane osoby wchodzą za darmo! · fot. GKS Tychy


Hokeista zombieTrójka bohaterów miała odebrać tajemniczą paczkę. Wszystko przebiegało sprawnie, aż do momentu, kiedy pojawiły się one…Rozpoczęła się prawdziwa walka o przetrwanie. Jak zakończyła się ta historia? Zobaczcie najnowszą produkcję GKS Tychy TV.Straszny maluchKlubowy fiat 126 stał się już kultowym samochodem w Tychach i mieszkańcy zdążyli się do niego przyzwyczaić. To co jednak zobaczą na ulicach miasta może wprawić ich w osłupienie. Z głośników samochodu będą wydobywały się dziwne dźwięki, a za kierownicą będzie siedział straszny kierowca.

Na lodzie poleje sie krewWszystko za sprawą bluz meczowych w których wystąpią hokeiści GKS Tychy. Już ubiegłoroczne koszulki na halloween cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W tym sezonie klubowy grafik przez cały rok szukał inspiracji z horrorów i naprawdę przygotował przerażające stroje. Ich cena nie powinna jednak odstraszać.

Nawiedzony Stadion Zimowy!Jeśli się boicie, to lepiej zostańcie w domu. Na lodowisku pojawią się potwory z najstraszniejszych horrorów. Kibice, w których żyłach płynie trójkolorowa krew mogą czuć się jednak bezpieczni. Wystrój Stadionu Zimowego może być jednak trochę straszny i muzyka również może powodować podwyższone bicie serca.

Bilet czy przebranie?Na wejściach będą czekały na Was prawdziwe potwory, które zwrócą się do Was z pytaniem…. Bilet albo przebranie? Wszystkie przebrane osoby wchodzą za darmo!

Oczy do zjedzeniaPo wejściu na obiekt potwory będą czekały na Was ze słodkimi upominkami. Klub przygotował dla najmłodszych kibiców słodycze i dyniowe lody od LODOWATO.

Zamień się w potwora!Na sektorze dziecięcym animatorzy przygotują dla dzieci dodatkowe atrakcje. Będą straszne zabawy i wspólne malowanie twarzy.

Strasznie dobre mecze  • Sobota, Hala Sportowa w Tychach, 18:00, GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno
  • Niedziela, Stadion Zimowy w Tychach, 17:00, GKS Tychy - KH Energa Toruń

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.