tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 24 października 2022
  • 25 października 2022

Policja szuka sprawcy kradzieży roweru

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru, do której doszło przy ulicy Borowej w Tychach.

Reklama

policja, radiowóz, ilustracja
Policja szuka sprawcy kradzieży roweru · fot. KMP Tychy


Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży roweru MTB Kands Spectro.

Do zdarzenia doszło w dniu 10 września 2022 roku przy ulicy Borowej 79 w Tychach. W toku wykonanych czynnościach śledczy ustalili mężczyznę, który może mieć informacje na temat zdarzenia. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy krótko ścięte. Ubrany w spodenki jeansowe typu ¾, bluzę z kapturem z charakterystycznym wzorem szachownicy na wewnętrznej stronie kaptura oraz dużym owalnym znakiem na przedniej części bluzy oraz obuwie w jasnym kolorze marki „NIKE”.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub opisanego mężczyzny, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Policja nie publikuje wizerunku podejrzanej osoby.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.